X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Microsoft Technology Summit 2012

Ostatnia aktualizacja: 21.08.2012 00:00
Startuje rejestracja na tegoroczną edycję Microsoft Technology Summit. Jest to jedna z największych konferencji technologicznych organizowanych w Polsce. Od 20 sierpnia na stronie www.mtskonferencja.pl będzie otwarty formularz rejestracyjny. Tegoroczna edycja Microsoft Technology Summit odbędzie się 29 i 30 października w Warszawskim Centrum EXPO XXI. Będzie to też pierwsza w Polsce prezentacja finalnej wersji najnowszego systemu operacyjnego Windows 8.
Microsoft Technology Summit 2012
Microsoft Technology Summit 2012

 

Microsoft Technology Summit 2012 (MTS) jest konferencją skierowaną do administratorów sieci i serwerów, inżynierów oprogramowania, projektantów stron internetowych, specjalistów od zabezpieczeń, architektów i projektantów baz danych, specjalistów IT, jak również do osób odpowiedzialnych za rozwój biznesu oraz do wszystkich pasjonatów nowych technologii.

 

Podczas tegorocznej, siódmej już edycji MTS odbędzie się  pierwsza w Polsce prezentacja finalnej wersji najnowszego systemu operacyjnego Windows 8. Ponadto zostaną przedstawione inne najnowsze technologie firmy Microsoft oraz przykłady ich zastosowań w środowisku biznesowym, developerskim i konsumenckim. Podczas licznych sesji oraz warsztatów wybranych i dostosowanych do aktualnych potrzeb rynku IT, przedstawione zostaną innowacyjne rozwiązania w takich obszarach jak Windows 8, Cloud Computing and Online Services, .NET 4.0 & Visual Studio 2012, Consumer Apps & User Experience, Web Development, Project Management, Security, Identity & Privacy, Virtualization, Windows Client, Windows Server i Management, Operations & Deployment.

 

Tegorocznymi gośćmi specjalnymi Microsoft Technology Summit są John Craddock i Paula Januszkiewicz. John Craddcock zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem systemów komputerowych, zarówno sterowników przemysłowych o wysokiej wydajności, jak i rozproszonych środowisk IT, zapewniających ochronę tożsamości, zabezpieczenia i wysoką dostępność. Paula Januszkiewicz jest specjalistką ds. audytu zabezpieczeń IT i testów penetracyjnych. Posiada certyfikaty Enterprise Security MVP i MCT oraz Microsoft Security Trusted Advisor.

 

Patronem technologicznym MTS 2012 jest firma Nokia, partnerem złotym Veeam Software. Ponadto konferencje wspierają tacy partnerzy jak COMBIDATA, Capgemini oraz Betacom.

 

Ceny wejściówek na MTS 2012 (wszystkie ceny zawierają podatek VAT)

 


  • 799 zł brutto – w przypadku rejestracji do 7 października,

  • 1099 zł brutto – przy rejestracji dokonanej od 8 do 22 października

 

Specjalnie dla firm, które chciałyby zarejestrować większą liczbę osób, została przygotowana promocja cenowa „4+1”. Przy zakupie 4 wejściówek przez tę samą firmę, po cenie obowiązującej w danym przedziale czasowym (799 zł brutto od 20.08 do 07.10 lub 1099 zł brutto od 08.10 do 22.10), co piąta osoba wchodzi gratis. Warunkiem skorzystania z promocji jest jednoczesna rejestracja 5 osób (lub wielokrotności pięciu).

 

Szczegóły dotyczące MTS 2012 znajdują się na stronie www.mtskonferencja.pl Czytaj także

Microsoft ujawnił istnienie Windows 8 na tablety

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2011 12:27
O nowy systemie operacyjnym powiedział prezydent Microsoftu Steven Sinofsky. Nowy produkt ma konkurować z dwoma innymi - firmy Apple i Google.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Advanced SystemCare z obsługą Windows 8 Consumer Preview

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2012 23:00
IObit poinformował o wprowadzeniu wsparcia dla systemu Microsoft Windows 8 w swoim flagowym produkcie aplikacji Advanced SystemCare. Najnowsza wersja programu zapewnia wzrost wydajności oraz szeroką optymalizację pracy systemu Windows 8 Consumer Preview.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pierwszy chiński producent ma logo Windows 8

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2012 00:00
Pierwszym chińskim producentem, mającym prawo posługiwania się oznaczeniem Windows 8, jest firma ZTE. W 2012 roku, firma ZTE będzie współpracowała z Microsoft przy dostarczaniu na rynek serii produktów z systemem Windows 8, między innymi smartfonów i tabletów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rok premier: Microsoft udostępnia nowy Office

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2012 11:09
Dzisiejsza konferencja firmy Microsoft odbywająca się w San Francisco była owiana tajemnicą. Jednak jak można było się spodziewać tematem nr 1 była nowa wersja pakietu biurowego Office 2013. Nie obyło się bez niespodzianek.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Windows 8 został skierowany do produkcji

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2012 00:00
Microsoft poinformował dziś, że Windows 8 osiągnął etap Release to Manufacturing (RTM), ostatni kamień milowy przed premierą systemu operacyjnego. Oznacza to, że wybrani użytkownicy już za 2 tygodnie będą mieli dostęp do wersji finalnej systemu.
rozwiń zwiń