X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Partnerzy Microsofu wyróżnieni przez Deloitte

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2012 12:17
Czterech Partnerów Microsoft – LGBS Polska Sp. z o.o., Netwise S.A., eOpen Sp. z o.o oraz ITMAGINATION Sp. z o.o. – znalazło się w rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe.
Partnerzy Microsofu wyróżnieni przez Deloitte
Foto: Glow Images/East News

 

Ranking prezentuje najszybciej rozwijające się firmy technologicznie innowacyjne w Europie Środkowej, na podstawie tempa wzrostu rocznych przychodów operacyjnych. Firmy klasyfikowane są w trzech kategoriach: Technology Fast 50, Rising Stars i Big 5. Trzy spośród wyróżnionych firm zostały uhonorowane również przez Microsoft, który firmom eOpen Sp. z o.o., ITMAGINATION Sp. z o.o. oraz Netwise S.A. przyznał także nagrody i tytuł Partnera Roku 2012 w oparciu o dynamikę ich rozwoju i osiągnięcia biznesowe.

Wśród znajdujących się w rankingu Deloitte Partnerów Microsoft, 6. miejsce w kategorii głównej Technology Fast 50 przypadło firmie LGBS Polska Sp. z o.o.

Netwise S.A. został zwycięzcą w kategorii Wschodzące Gwiazdy - Rising Stars, zajmując 1. miejsce w zestawieniu. „Pierwsze miejsce w kategorii Rising Stars rankingu Deloitte to dla nas ogromne wyróżnienie. Nasza praca, przekładająca się na udział w rynku, dynamiczny wzrost liczby klientów, a przez to rozwój całej firmy, została dostrzeżona i doceniona przez rynek” – powiedział Jakub Skałbania, Przewodniczący Rady Nadzorczej, a wcześniej CEO Netwise S.A.

eOpen Sp. z o. o oraz ITMAGINATION Sp. z o. o również zostały wyróżnione w kategorii Wschodzące Gwiazdy, zajmując kolejno 6. i 8. miejsce.

Wszystkie trzy firmy wyróżnione jako Wschodzące Gwiazdy zostały już wcześniej docenione przez Microsoft. Podczas konferencji Microsoft Partner Strategy 2012, odbywającej się w październiku br., firma eOpen Sp. z o.o. otrzymała nagrodę w kategorii „2012 Partner of the Year - CLOUD Win”, natomiast Netwise S.A. w kategorii „2012 Partner of the Year - Dynamics CRM”. Z kolei firma ITMAGINATION Sp. z o.o. została wyróżniona w lipcu br. tytułem „Microsoft Country Partner of the Year 2012 for Poland” podczas światowej konferencji Microsoft Worldwide Partner Conference w Toronto.

 


autor: Mariola Czapkiewicz

Czytaj także

Zgłoś firmę do rankingu technologicznego Deloitte

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2012 00:00
Deloitte rozpoczyna trzynastą edycję Technology Fast 50 w Europie Środkowej corocznego rankingu najszybciej rozwijających się firm technologicznie innowacyjnych. Firmy mogą zgłaszać się do konkursu do 13 lipca 2012 r.
rozwiń zwiń