X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Canon wspiera sport

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2013 11:31
Canon, jako oficjalny partner odbywających się w sierpniu Mistrzostw Świata IAAF Moskwa 2013, będzie wspierał imprezę poprzez szereg działań dodatkowych.
Canon
Canon

Firma Canon pełniąc rolę oficjalnego partnera zawodów World Athletics Series organizowanych przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Federacji Lekkoatletycznych (IAAF) sponsoruje 15 imprez organizowanych od 2013 do 2016 r. Rozpoczynające się 10 sierpnia Mistrzostwa Świata IAAF Moskwa 2013 to międzynarodowe zawody, w których weźmie udział ponad 2500 sportowców z 200 krajów i regionów świata. Canon będzie obecny podczas mistrzostw, nie tylko dzięki eksponowaniu logo firmy na obiektach sportowych i reklamach zewnętrznych w Moskwie, ale również wspierając całe wydarzenie swoimi produktami, technologiami, usługami oraz realizując szereg wymienionych poniżej działań.

Lokalne centrum Canon Professional Service (CPS)

Podczas licznych zawodów sportowych w Japonii i za granicą Canon zapewnia wsparcie przedstawicielom prasy relacjonującym to wydarzenie, oferując pomoc techniczną, doradztwo i serwis, a także wypożyczanie najnowszych aparatów i obiektywów systemu Canon EOS. Co więcej, doświadczeni pracownicy lokalnego centrum Canon Professional Servicebędą asystować dziennikarzom i fotografom sportowym z różnych krajów i regionów świata, aby ułatwić im pracę podczas Mistrzostw Świata IAAF Moskwa 2013. Ponadto wszyscy akredytowani fotografowie otrzymają kamizelki z logo firmy Canon.

Specjalna witryna firmy Canon poświęcona Mistrzostwom Świata IAAF Moskwa 2013

Na stronie głównej firmy Canon znajdzie się odnośnik do witryny poświęconej Mistrzostwom Świata IAAF Moskwa 2013, w której będzie można znaleźć informacje związane z Canon Professional Service. Platforma będzie zawierać łącze do strony Canon Photo of the Day, na której każdego dnia prezentowana będzie jedna spośród wielu fotografii zrobionych podczas trwania imprezy. Witryna będzie promowana na oficjalnej stronie IAAF oraz lokalnego komitetu organizacyjnego. Internauci będą mogli oglądać fascynujące zdjęcia sportowców w akcji wykonane przez czołowych fotografów sportowych, korzystających z doskonałych aparatów i obiektywów firmy Canon.

www.canon.com/moscow2013

Stoisko Canon w strefie kibica na IAAF Market Street

Fani uczestniczący w Mistrzostwach Świata IAAF w Moskwie będą mogli podziwiać fotografie na profilu Canon Russia na Facebooku oraz na stoisku Canon w strefie kibica zlokalizowanej na IAAF Market Street. W ramach planowanych atrakcji goście będą mogli także zwiedzić unikatowe studio fotograficzne.

 autor: Materiały prasowe Canon