Hiszpańskie WAG's mają zgodę na noc ze swoimi mężczyznami

PAP
Aneta Hołówek 10.06.2012
Shakira, dziewczyna Gerarda Pique
Shakira, dziewczyna Gerarda Pique, foto: facebook.com

Niedzielną noc i poniedziałkowy poranek hiszpańscy piłkarze spędzą w towarzystwie swoich partnerek.

Zobacz serwis Polskiego Radia na Euro 2012>>>

Samolot czarterowy z rodzinami hiszpańskich piłkarzy wylądował w niedziele o godzinie 13. Panie, popularne WAG's, czyli po angielsku Wifes and Girlfriens, dwoma autokarami dotarły do hotelu w Gdańsku.
Zespół Rzecznika Miejsko-Wojewódzkiego Sztabu Operacyjnego poinformował, że kilka godzin później do Gdańska przyleciała Shakira, narzeczona Gerarda Pique. Wokalistka nagrała w 2010 roku hit promujący mundial w RPA.
Partnerki obejrzą mecz Hiszpania-Włochy, a w poniedziałek po południu mają dotrzeć do hotelu w Juracie. Tam czeka na nie 20 zarezerwowanych pokoi.
- Trener Hiszpanów doszedł do wniosku, że piłkarzom należy się odpoczynek i niedzielną noc i poniedziałkowy poranek spędzą oni w towarzystwie swoich partnerek - poinformowano PAP w hotelu Bryza. Po meczu piłkarze wraz ze swoimi wybrankami prawdopodobnie pojadą do Gniewina (Pomorskie), gdzie hiszpańska drużyna ma swoje centrum pobytowe w czasie mistrzostw. Według nieoficjalnych informacji, najbliższą noc mogą też spędzić w jednym z gdańskich hoteli.
Aleksandra Kortas z Hotelu Bryza poinformowała PAP, że żony i narzeczone hiszpańskich piłkarzy do piątku 15 czerwca będą mieszkać w Hotelu Bryza Resort & SPA w Juracie.

- Panie będą zajmować luksusowe apartamenty z widokiem na morze - dodała.
Jak poinformowała Mariola Roicka z hotelu Bryza, na wtorek panie zażyczyły sobie zorganizowanie kilkugodzinnej wycieczki wodnej.

- Przedstawiliśmy kilka propozycji m.in. rejsy luksusowym statkiem, jachtem, motorówką, ale do tej pory nie mamy potwierdzenia, który z rejsów wybrały - powiedziała. Dodała, że cały czwartek planują korzystać ze SPA.
W kolejny poniedziałek do Juraty przybędzie druga grupa partnerek hiszpańskich piłkarzy. Od 18 czerwca zarezerwowanych dla nich jest 10 pokoi.
Zgodnie z postanowieniami UEFA piłkarze mogą odwiedzić swoje partnerki raz na 4 dni. Hotel nie przygotowuje specjalnych dań dla towarzyszek piłkarzy.

- Panie zdecydowały się korzystać z tradycyjnego menu naszej restauracji, której specjalnością są dania z ryb i owoców morza - poinformował Krzysztof Dubrow, dyrektor generalny hotelu.
- Specjalnie dla naszych gości uruchomimy dwa kanały informacyjne hiszpańskiej telewizji, aby panie mogły na bieżąco śledzić bieżące wydarzenia sportowe - powiedział.
Bryza Resort & SPA to luksusowy hotel położony nad samym morzem w Juracie. Goście mają do dyspozycji m.in. saunę suchą, łaźnię parową, salę fitness oraz kompleks basenów krytych. Hotel Bryza oferuje również rejsy luksusowym jachtem na mecze do Gdańska.

>>> Zobacz jak hiszpańscy kibice zachwycili się Gdańskiem

ah, PAP

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!