UEFA zgodziła się na wywieszenie wielkiej flagi biało-czerwonej

polskieradio.pl
redakcja portalu 14.06.2012
UEFA zgodziła się na wywieszenie wielkiej flagi biało-czerwonej
foto: PAP/EPA/Paweł Supernak

Akcję szycia wielkiej flagi na ostatni mecz fazy grupowej Euro 2012 zainicjował dziennikarz radiowej Jedynki.

O zgodzie UEFA poinformował sam dziennikarz radiowej Jedynki na jednym z serwisów społecznościowych: "AGNIESZKA OLEJKOWSKA - RZECZNIK PZPN POINFORMOWAŁA MNIE PRZED CHWILĄ, ŻE UEFA WYDAŁA ZGODĘ NA ROZŁOŻENIE BIAŁO-CZERWONEJ FLAGI W SOBOTĘ NA MECZU POLSKA - CZECHY!!!

HURRRRRRRRRRRRRRRRRRRA!!!"

>>> Polscy kibice złapali igły i szyją flagę z Tomaszem Zimochem

Pierwszy raz o tym, że na meczach polskiej reprezentacji na Euro 2012 powinna pojawić się wielka flaga w narodowych barwach, Tomasz Zimoch mówił podczas piątkowej transmisji meczu Polska - Grecja. Od tego czasu imponujące oprawy meczowe, jak nazywają je sami kibice, pokazali fani Grecji, Irlandii, Chorwacji i Rosji.

We wtorek podczas transmisji meczu Polska - Rosja popularny komentator sportowy nie wytrzymał. Widząc gigantyczną rosyjską flagę Zimoch znowu zaapelował. - Szyjmy flagę biało-czerwoną, by ona także mogła być pokazywana na stadionie. Jeśli dziś wielka flaga - "To jest Rosja" - zasłoniła 1/4 tego stadionu, to na kolejnym meczu niech biało-czerwona ogromna flaga pojawi się na trybunach stadionu we Wrocławiu - mówił dziennikarz radiowej Jedynki. I w swoim stylu dodawał: - Krawców u nas dostatek, igieł sporo, nici i materiału także.

Tak komentuje Tomasz Zimoch>>>

Zobacz nasz serwis o Euro 2012>>>

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!