Kibice czekają na triumf Hiszpanii i powtórkę namiętnego pocałunku

polskieradio.pl
Aneta Hołówek 23.06.2012
Sara Carbonero
Sara Carbonero, foto: PAP/KAMIL KRZACZYNSKI

Na transmisję spotkania Francja-Hiszpania zapraszamy dziś weieczorem do radiowej Jedynki. "Studio Euro" rozpocznie się punktualnie o godzinie 20.30. Mecz komentował będzie dla Państwa Robert Skrzyński.

Zobacz serwis Polskiego Radia na Euro 2012 >>>

Namiętny pocałunek Ikera Casillasa i Sary Carbonero po zdobyciu przez reprezentację Hiszpanii mistrzostwa świata w 2010 roku (RPA) przeszedł do historii futbolu.

Na oczach milionów telewidzów hiszpański bramkarz chwycił w ramiona, próbującą zrobić z nim wywiad, dziennikarkę, a prywatnie swoją dziewczynę.

Iker Casillas dziś wieczorem w Doniecku stanie w bramce by zagrać o wejście do półfinału Euro 2012. Kibice trzymają za niego kciuki i liczą, że potwierdzi słowa, które wypowiedział w wywiadzie udzielonym swojej narzeczonej:

- Jeśli wygram mistrzostwa Europy, to pierwszą rzeczą, którą zrobię, będzie znalezienie Cię i danie Ci buziaka.

Sara Carbonero specjalizuje się w wywiadach z piłkarzami, które przeprowadza tuż po zakończeniu spotkania, na murawie. W Hiszpanii jest ceniona za swój profesjonalizm, kompetencje i opanowanie, a także za nieprzeciętną urodę. W 2009 roku amerykański magazyn dla mężczyzn "FHM" wybrał ją "najseksowniejszą reporterką sportową świata".

>>> Słuchaj transmisji meczu Hiszpania - Fancja w radiowej Jedynce

ah, polskieradio.pl

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!