Grecy i Niemcy nie popisali się na trybunach

polskieradio.pl
Aneta Hołówek 23.06.2012
Grecy i Niemcy nie popisali się na trybunach
foto: PAP/EPA/Bartłomiej Zborowski

Podczas piątkowego ćwierćfinału na trybunach stadionu w Gdańsku pojawiły się flagi narodowe. Niestety kibice, którzy je prezentowali, na oczach całego świata zaliczyli wpadki.

>>> Zobacz serwis Polskiego Radia o Euro 2012

Olbrzymia sektorówka, którą przygotowali kibice z Niemiec, z każdą minutą spotkania wyglądała coraz gorzej. Gdy drużyna Joachima Loewa strzelała Grecji czwartą bramkę, wykonana z folii flaga naszych zachodnich sąsiadów była już mocno podziurawiona.

/

Wprawdzie grecka bandera została wykonana z dużo lepszego materiału, jednak kibice, którzy ja rozwijali, również nie uniknęli problemu. Grecy swoją flagę pokazali najpierw... "do góry nogami". Dopiero po chwili zorientowali się, jaką zaliczyli wpadkęz i szybko zwinęli flagę. Zanim piłkarze weszli na murawę, greccy kibice zdążyli zaprezentować ją w prawidłowy sposób.

Kibice Biało-czerwonych podczas meczu z Czechami zaprezentowali flagę wzorowo. Pomysłodawca "polskiej sektorówki", dziennikarz radiowej Jedynki Tomasz Zimoch był wzruszony i moment rozwijania flagi na trybunach we Wrocławiu zapamięta na długo.

>>> Zimoch: dziękuję wszystkim za biało-czerwoną flagę

>>> Niemiecka maszyna zmiażdżyła bezradnych Greków

ah

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!