Tomasz Zimoch: możemy być dumni z Euro 2012 (WIDEO)

polskieradio.pl
Marcin Nowak 29.06.2012
Polska flaga tzw. sektorówka na Stadionie Narodowym w Warszawie po meczu Euro 2012 Włochy - Niemcy
Polska flaga tzw. "sektorówka" na Stadionie Narodowym w Warszawie po meczu Euro 2012 Włochy - Niemcy , foto: Polskie Radio/Tomasz Zimoch

Dziennikarz radiowej Jedynki uważa, że w sposób koncertowy wywiązaliśmy się z roli współgospodarza Mistrzostw. Jego zdaniem fantastycznie wypadło też pożegnanie z turniejem.


- Nie spotkałem nikogo, kto by narzekał na jakieś niedostatki. Po meczu z Włochami spotkałem za to dużą grupę kibiców niemieckich, którzy zachwycali się stadionem, gościnnością i atmosferą podczas ich pobytu w Polsce - przekonuje Tomasz Zimoch.

Jak zaznaczył popularny komentator sportowy, świetnie wypadło też samo pożegnanie Polski z Euro 2012. Na zakończenie półfinałowego spotkania w Warszawie na murawę wniesiono olbrzymią biało-czerwoną flagę oraz baner z podziękowaniami za wspaniały turniej w 16 językach państw uczestniczących w mistrzostwach. - Nikt nie wyszedł ze stadionu. Ponad 50 tysięcy ludzi patrzyło na to i wszyscy znowu byliśmy połączeni naszym wielkim narodowym symbolem - wspominał Tomasz Zimoch.

Zobacz cały komentarz Tomasza Zimocha na filmie

Zobacz też komentarz Tomasza Zimocha do meczu Włochy - Niemcy: Tomasz Zimoch będzie kibicował Włochom

man, polskieradio.pl

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!