Prezes Warty Poznań wysłała czuły list i swoje zdjęcie do Balotellego

polskieradio.pl
Aneta Hołówek 03.07.2012
Izabella Łukomska-Pyżalska
Izabella Łukomska-Pyżalska, foto: wartapoznansa.pl

Izabella Łukomska-Pyżalska wystosowała list do piłkarza reprezentacji Włoch i Manchesteru City, Mario Balotellego: - Proszę, przestań płakać - napisała pani prezes.

Drogi Mario,
Przede wszystkim pragnę zaznaczyć, że jestem naprawdę pod wrażeniem Twojego występu na EURO 2012. Nie ulega wątpliwości, że zostałeś jedną z największych gwiazd turnieju. Chciałabym mieć takiego utalentowanego zawodnika w mojej drużynie. Nie rozumiem jednak, jak to możliwe, że twardziel taki jak Ty zaczął płakać po meczu finałowym w Kijowie.
Myślę, że mocno pracujesz nad swoim wizerunkiem - wizerunkiem silnego faceta, z odrobiną szaleństwa i nieprzewidywalności. Łzy do tego nie pasują, więc postanowiłam przekazać Tobie kilka chusteczek. Proszę, przestań płakać. Nadszedł czas, aby pokazać się z jak najlepszej strony w klubie, wygrywać trofea. Pokaż światu prawdziwego Balotelliego, prawdziwego wojownika, a nie płaczka.
Z pozdrowieniami,
Izabella Łukomska-Pyżalska, Prezes Warty Poznań S.A

/


List w języku angielskim wraz z chusteczkami higienicznymi i zdjęciem Pani Prezes został wysłany na nazwisko "Super Mario" do jego klubu, Manchesteru City.

ah, polskieradio.pl, wartapoznansa.pl

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!