Bukmacherzy wskazali faworyta Euro 2012

PAP
Martin Ruszkiewicz 20.06.2012
Joachim Loew
Joachim Loew, foto: PAP/EPA/ANDREAS GEBERT

Niemcy są obecnie głównym faworytem piłkarskich mistrzostw Europy w Polsce i na Ukrainie - wynika z notowań bukmacherów.

>>> Zobacz serwis Polskiego Radia o Euro 2012

Przed rozpoczęciem imprezy bukmacherzy zgodnie najwięcej szans na końcowy sukces dawali Hiszpanom i Niemcom. Teraz na czoło notowań wybiła się drużyna trenera Joachima Loewa, a ma to związek z drabinką turnieju.

W ćwierćfinale Niemcy zmierzą się z najniżej notowaną z drużyn czołowej ósemki - Grecją. Z kolei Hiszpanie trafili na Francuzów, których przed inauguracją Euro 2012 także widziano wśród kandydatów do mistrzostwa Starego Kontynentu.

Za euro postawione w tej chwili na Niemców, w przypadku ich triumfu można będzie odebrać trzy. Kursy na Hiszpanię oscylują wokół 3,2-3,4:1.

Na trzecią pozycję w notowaniach bukmacherów awansowała Portugalia - 8:1. To także ma związek z ćwierćfinałowym przeciwnikiem - szanse Czechów na zwycięstwo w ME są oceniane wyżej tylko od Greków.

Każde euro postawione na zakład, że to jeden z grupowych rywali polskich piłkarzy zdobędzie tytuł, może przynieść wygraną większą, w zależności od firmy, 40-50 razy.

PAP, mr

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!