Tomasz Zimoch będzie kibicował Włochom (WIDEO)

polskieradio.pl
Piotr Grabka 29.06.2012
Włoska reprezentacja na Euro 2012
Włoska reprezentacja na Euro 2012, foto: Vassil Donev, PAP /EPA

- Do tej pory Niemcy grali pięknie i byłem przekonany, że tę finezję, połączoną z właściwą im dokładnością, utrzymają do końca Euro. Tymczasem faworytami turnieju stali się nagle Włosi - mówi dziennikarz radiowej Jedynki.


Tak komentuje Tomasz Zimoch >>>

Tomasz Zimoch nie może nachwalić się piłkarzy Cesare Prandellego: nie tylko za ich grę w meczu przeciwko Niemcom, lecz także w całym turnieju.

- Grają pięknie. Mają Pirlo, który staje się piłkarzem genialnym, i kto wie, czy nie okaże się najlepszym zawodnikiem turnieju. Mają Buffona, który nawet jak popełnia błąd, choćby w pierwszych minutach meczu z Niemcami, to później jest jedną z pierwszoplanowych postaci. Mają wreszcie nieobliczalnego Balotellego, który jeśli opanuje swoje młodzieńcze emocje i fantazję, to może być piłkarzem dekady - podkreśla.

Znany komentator radiowy w finale będzie kibicował Włochom. Jego zdaniem Hiszpanie, by myśleć o obronie tytułu, będą musieli wznieść się na poziom, jakiego do tej pory nie prezentowali w polsko-ukraińskim turnieju. - Jeśli nie obudzą się i nie przypomną sobie, jak potrafią grać, to będą mieli kłopoty - uważa Tomasz Zimoch.

Zapraszamy do obejrzenia wideo.

Zobacz nasz serwis o Euro 2012 >>>

pg

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!