Ostatnie godziny Euro w Polsce na biało-czerwono

polskieradio.pl
Aneta Hołówek 27.06.2012
Polscy kibice w Strefie Kibica w Gdańsku
Polscy kibice w Strefie Kibica w Gdańsku, foto: PAP/EPA/ANDREAS GEBERT

Redaktor Tomasz Zimoch, dziennikarz radiowej Jedynki, zachęca wszystkich kibiców do założenia biało-czerwonych strojów i kibicowania Niemcom i Włochom podczas ostatniego meczu Euro 2012, który będzie rozegrany w Polsce na Stadionie Narodowym w Warszawie.


Tak komentuje Tomasz Zimoch >>>

"28 czerwca w Warszawie odbędzie się pólfinałowy mecz Mistrzostw Europy 2012. To ostatni mecz rozgrywany w Polsce. Pokażmy światu, jak Polacy żegnają Euro. Niech wszystkie ulice zapełnią się barwami narodowymi. Wywieśmy flagi, załóżmy biało-czerwone stroje. Pomalujmy twarze, ręce,nogi.... Niech zawładnie nami biało-czerwone szaleństwo!!! Ja już jestem biało-czerwony! A Ty?? Dołącz do mnie, zapraszaj znajomych...Szalejmy razem!!! - napisał na swoim profilu na facebooku redaktor.

Tomasz Zimoch wraz ze sponsorem, który odpowiedział na apel redaktora i uszył ogromną biało-czerwoną flagę na mecz Polska - Czechy, chce, aby podczas meczu półfinałowego ta flaga mogła być eksponowana na trybunach Stadionu Narodowego podczas meczu półfinałowego.

Tomasz Zimoch planuje także, aby w strefie kibica w Warszawie, w czasie rozgrywania meczu finałowego na stadionie w Kijowie, cały świat zobaczył polskich kibiców i nasze narodowe barwy.

ah, polskieradio.pl

>>> Zobacz serwis Polskiego Radia o Euro 2012


sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!