Nie ma wątpliwości - dziś rozegrany zostanie wielki mecz

polskieradio.pl
Marcin Nowak 30.06.2012
Włosi podczas treningu
Włosi podczas treningu, foto: EPA/MAURIZIO BRAMBATTI

- Najważniejsze, żeby były emocje, najważniejsze, żeby to był dobry mecz - mówi o finale mistrzostw Europy dziennikarz radiowej Jedynki - Tomasz Zimoch.


Tomasz Zimoch nie ma wątpliwości, że 1 lipca na Stadionie Olimpijskim w Kijowie zobaczymy wielki mecz. Dziennikarzowi radiowej Jedynki ciężko jednak przewidzieć, kto z tego starcia wyjdzie zwycięsko.

- Jeśli Hiszpanie chcą obronić tytuł mistrza Europy, a nie zdarzyło się to jeszcze żadnej drużynie w dotychczasowych turniejach - muszą się trochę obudzić - zauważył słynny komentator sportowy. Zdaniem Tomasza Zimocha - Hiszpanie muszą sobie przypomnieć na czym polega piłka ofensywna, bo te mistrzostwa potwierdzają, że na boiskach króluje właśnie ofensywny styl gry.

Redaktor radiowej Jedynki zwrócił też uwagę na siłę reprezentacji Włoch. Jak powiedział Tomasz Zimoch - drużyna z Półwyspu Apenińskiego już pokazała, że nie tylko potrafi świetnie się bronić, ale też rewelacyjnie atakować.

Zobacz cały komentarz Tomasza Zimocha do niedzielnego finału na wideo

Zapraszamy też do radiowej Jedynki na transmisję na żywo z finałowego meczu mistrzostw Europy pomiędzy Hiszpanią a Włochami. Już o godzinie 20.30 na antenie Programu Pierwszego Polskiego Radia rozpoczyna się przedmeczowe studio. Spotkanie na Stadionie Olimpijskim w Kijowie komentować będą Tomasz Zimoch i Andrzej Janisz.

man, polskieradio.pl

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!