Robert Skrzyński chciałby zastąpić Casillasa w hiszpańskiej bramce

polskieradio.pl
Aneta Hołówek 23.06.2012
Robert Skrzyński chciałby zastąpić Casillasa w hiszpańskiej bramce
foto: PAP/EPA/TOLGA BOZOGLU

- Ten mecz równie dobrze mógłby być finałem - mówi o spotkaniu ćwierćfinałowym Hiszpania-Francja dziennikarz sportowy Robert Skrzyński. Na transmisję spotkania zapraszamy dziś weieczorem do radiowej Jedynki.

>>> Zobacz serwis Polskiego Radia o Euro 2012

>>> Robert Skrzyński o Euro 2012

Hiszpanie zmierzą się z "Trójkolorowymi" w Doniecku, licząc na zwycięstwo i obronę tytułu wywalczonego przed czterema laty. Atmosfera przed meczem jest pełna napięcia, bo to tej pory, ani w mistrzostwach Europy, ani w mistrzostwach świata, reprezentantom Hiszpanii nie udało się wygrać w bezpośrednim pojedynku z Francuzami.

- Kto będzie górą? Trener Vicente del Bosque czy Laurent Blanc? - zastanawia się Robert Skrzyński, który będzie ten mecz komentował w radiowej Jedynce. "Studio Euro" rozpocznie się punktualnie o godzinie 20.30.

Bramek obu zespołów będą strzegli grzeczni i spokojni chłopcy, jak się mówi o golkiperach Hiszpanii oraz Francji, czyli Ikerze Casillasie i Hugo Llorisie. - Tym razem czeka mnie trochę więcej pracy niż w meczach grupowych, ponieważ rywale znacznie częściej będą przy piłce. Wiemy jednak, że możemy zwyciężyć. Musimy grać zespołowo i dać z siebie wszystko - mówił na przedmeczowej konferencji 25-letni bramkarz Olympique Lyon.

Drugi z bramkarzy, Iker Casillas, który również ma nadzieję na poprowadzenie swojej drużyny do zwycięstwa, w Doniecku będzie wspierany dodatkowo przez dziennikarkę i jednocześnie narzeczoną, Sarę Carbonero.

Sara
Sara Carbonero

Robert Skrzyński i jego koledzy po fachu, gdy spotykali Sarę w biurze prasowym, wzdychali, żałując, że nie urodzili się w miejsce hiszpańskiego bramkarza.

Panowie, praca na bramce to bardzo stresujące zadanie!

ah, polskieradio.pl

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!