Polskie Radio

Polskie Radio na podium wśród najbardziej opiniotwórczych nadawców radiowych w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2023 14:02
Według rankingu IMM z lutego br. Polskie Radio – jest trzecim najczęściej cytowanym nadawcą radiowym w kraju. Największą cytowalność, spośród programów Polskiego Radia miał Program 1, na który inne media powoływały się 382 razy. Anteny publicznego nadawcy były cytowane w lutym 2023 roku w sumie 1034 razy, co daje Polskiemu Radiu trzecie miejsce.
Najbardziej opiniotwórcze stacje radioweluty 2023
Najbardziej opiniotwórcze stacje radiowe/luty 2023Foto: Polskie Radio

Według najnowszego raportu IMM „Najbardziej opiniotwórcze media w Polsce” z lutego 2023 roku – Program 1 Polskiego Radia znalazł się na trzecim miejscu wśród najbardziej opiniotwórczych nadawców radiowych i miał największą cytowalność spośród anten Polskiego Radia – dokładnie 382 cytowań.

Na program Polskie Radio 24 powoływano się w innych mediach 365 razy, co pozwoliło mu zająć czwarte miejsce. Z kolei Program Trzeci Polskiego Radia cytowany był 287 razy - piąta pozycja wśród rozgłośni radiowych.

Polskie Radio pod względem sumy cytowań – z wynikiem 1034 cytowań – znalazło się na 3 miejscu wśród najbardziej opiniotwórczych mediów w rankingu ogólnym, obejmującym: telewizję, prasę, radio i portale internetowe.

Polskie Radio w rankingu cytowalności, obejmującym stacje radiowe, jako jedyne medium w Polsce ma trzy swoje anteny: Program 1 Polskiego Radia, Program 3 Polskiego Radia oraz Polskie Radio 24.

Mat.prasowe

Zobacz więcej na temat: W POLSKIM RADIU