X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio

Polskie Radio na 49. Festiwalu w Opolu

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2012 17:00
Tegoroczny Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu będzie obfitował w wyjątkowe koncerty pod patronatem Programu 1 i Programu 3 Polskiego Radia. Stąd też nieprzypadkowy udział radiowych dziennikarzy, którzy wystąpią na scenie w roli konferansjerów.
Audio
  • Marek Niedźwiecki mówi o koncercie "Kora, Trójka i Debiuty - 30. urodziny Listy przebojów"
Polskie Radio na 49. Festiwalu w Opolu

artyści przygotują swoje interpretacje największych przebojów, które przez lata święciły sukcesy na liście. Ze specjalnym mini-recitalem wystąpi Kora, której piosenka pojawiła się w pierwszym, historycznym notowaniu Trójki.

Trzecim koncertem podczas pierwszego dnia Festiwalu będzie wyjątkowy przegląd piosenek legendy muzyki rockowej – Kazika Staszewskiego, który po raz pierwszy wystąpi na Festiwalu w Opolu. „KULTowePRZEBOJE” to recital największych przebojów Kultu, które zapisały się w świadomości wszystkich i które nazywane są „kultowymi” z uwagi na ich ponadczasowość.

Drugiego dnia festiwalu na scenie będzie można zobaczyć dziennikarzy Programu 1 Polskiego Radia: Marię Szabłowską i Pawła Sztompkę, którzy wraz z Arturem Orzechem i Radzimirem Dębskim poprowadzą koncert „SuperJedynek”. W tym roku popularne polskie gwiazdy walczą o laur w pięciu kategoriach: SuperArtysta, SuperArtystka, SuperPrzebój, SuperZespół, SuperAlbum.  W koncercie będzie można zobaczyć artystów, którzy zostali wybrani głosami: widzów TVP1, słuchaczy Programu 1 Polskiego Radia i czytelników Super Expressu oraz internautów. Wśród nominowanych znaleźli się: Ania Rusowicz, Sylwia Grzeszczak, Sebastian Karpiel-Bułecka, Kamil Bednarek, Blue Cafe oraz Gienek Loska Band.

Ponadto w sobotę odbędzie się koncert „SuperPremier”, w którym swoje nowe piosenki, prezentowane już, w tym roku, w rozgłośniach radiowych i stacjach telewizyjnych, a także w Internecie zaśpiewają m.in.: Monika Kuszyńska, Janusz Radek, Enej, Łukasz Zagrobelny, Bracia oraz Olek Klepacz. Koncert poprowadzą: Anna Czartoryska, Halinka Mlynkova i Anna Dereszowska.

Tegoroczny - 49. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu zamknie niepowtarzalne widowisko pt. „Kabaret-TYM i SuperTeam”. Specjalnie na Festiwal Stanisław Tym przygotuje program kabaretowy składający się ze skeczy i piosenek, które znają i rozpoznają wszyscy. Koncert ten uświetnią wybitni goście m.in.: Janusz Gajos, Krystyna Janda, Maciej Stuhr i Wiktor Zborowski.

Więcej informacji na temat tegorocznego festiwalu znajduje się na stronie http://www.tvp.pl/rozrywka/festiwale-i-koncerty/opole

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Maria Szabłowska: Nie szanowałam polskiego bigbitu

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2011 10:00
- To było tak, że byłam fanką The Beatles, Rolling Stone, Elvisa Presleya, muzyki zagranicznej i zupełnie nie szanowałam polskiego bigbitu. Wydawało mi się, że to wszystko jest takie wtórne. I kiedy ten Czesław Niemen nagle wrzasnął to pomyślałam sobie: o Boże to my też tak możemy śpiewać? – wspomina Maria Szabłowska, dziennikarka muzyczna Polskiego Radia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Będą kolejne gwiazdy w opolskiej Alei Gwiazd

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2012 19:50
Anna Jantar, zespół 2 plus 1 i grupa Zakopower dołączą do opolskiej Alei Gwiazd Piosenki Polskiej. Odsłonięcie odbędzie się 1 czerwca podczas 49. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Już za dwa tygodnie startuje Festiwal w Opolu!

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2012 16:00
Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu organizowany jest już po raz 49. Impreza przez lata zyskała konkurencję, ale nie straciła ani trochę ze swojego poziomu i prestiżu. To zasługa nowego, przebudowanego Amfiteatru Narodowego Centrum Polskiej Piosenki na ponad 3600 miejsc.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trójka w Opolu

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2012 15:00
Pierwszy dzień 49. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej należał do Trójki! Jak zapowiadała Magda Jethon, to było Opole na dobrym - Trójkowym - poziomie.
rozwiń zwiń