X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
DAB+

Polskie Radio Dzieciom ma sposób na nudę

13.11.2015 10:49
Podobno w czasie deszczu dzieci się nudzą… Ale nasze, nigdy! Słuchacze Polskiego Radia Dzieciom, co tydzień mogą teraz otrzymywać gotowe pomysły na kreatywną zabawę.
Polskie Radio Dzieciom ma sposób na nudę
Polskie Radio Dzieciom ma sposób na nudęFoto: BenBenW/flickr/CC BY 2.0

Jesienią tego roku rozpoczęliśmy przygotowanie dla Państwa cotygodniowych wieści: co słychać na antenie Polskiego Radia Dzieciom oraz scenariuszy zajęć do odtworzenia w zaciszu każdego domu lub przedszkola. Nasz newsletter adresowany jest do wszystkich rodziców, nauczycieli i opiekunów dzieci do lat 8.

 

Proponujemy mnóstwo pomysłowych zabaw do wykorzystania podczas przebywania z dziećmi. Pokazujemy różne formy spędzania aktywnie czasu, a także radzimy w wielu problemach wychowawczych. W newsletterze polecamy najciekawsze audycje: edukacyjne, popularnonaukowe, rozrywkowe i bajkowe, których szczególnie warto posłuchać. Wszystko w przystępnej i krótkiej formie, okraszone szczyptą humoru z przedszkolnego podwórka.

 

Raz w tygodniu przesyłamy też dla wszystkich subskrybentów, dodatkowe materiały dydaktyczne zwane „Krótkimi formami”. Są to skrócone scenariusze naszych audycji wraz ze zbiorem prostych, ale kreatywnych propozycji - jak twórczo i nieszablonowo spędzić czas z dziećmi. Przesyłamy je z kilkudniowym wyprzedzeniem, aby wraz z listą niezbędnych przedmiotów, piosenek i słówek można było zorganizować ciekawe zajęcia plastyczne, muzyczne, językowe, kulinarne a nawet naukowe!

 

 

Dołącz do naszych subskrybentów, którzy wspólnie z nami organizują kreatywnie czas dzieciom! Wypełnij formularz na naszej stronie internetowej: http://www.polskieradio.pl/18,Radio-dzieciom

Polskie Radio Dzieciom zaprasza do czytania newslettera!

Zobacz więcej na temat: DAB+ dla dzieci radio cyfrowe
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak