Section50
Section00
Sia
Sia, foto: Atlantic Records/mat. prasowe
21.05.2020

"Together" - Sia dzieli się nowym singlem

Utwór pochodzi z filmu w reżyserii australijskiej artystki.

Od premiery ostatniego albumu Sii zatytułowanego "This is Acting" minęły już ponad cztery lata. W tym czasie artystka jednak nie próżnowała. Poza licznymi muzycznymi przedsięwzięciami Australijka zajęła się również produkcją własnego filmu, a także... adoptowała dwójkę osiemnastolatków. Teraz gwiazda powróciła z nowym singlem.

"Together" to kawałek, który zapowiada wyreżyserowany przez Się film "Music", a jednocześnie znajdzie się na nowym albumie wokalistki i autorki tekstów. W barwnym teledysku do utworu powstałego we współpracy ze słynnym Jackiem Antonoffem oraz Jessem Shatkinem zobaczymy Maddie Zegler, Kate Hudson oraz Leslie Odoma Juniora. Na końcu klipu pojawia się również Hector Elizondo znany z takich filmów jak m.in. "Pretty Woman" czy "Gliniarz z Beverly Hills".

"Music", czyli reżyserski debiut Sii, opowiadać będzie historię autystycznej nastolatki (w tej roli Maddie Zegler), którą zajmuje się jej sprzedająca narkotyki przyrodnia siostra (Kate Hudson). Piosenki nagrane na potrzeby filmu składać się będą na nowy album gwiazdy pop. Finalnie na płycie znajdzie się dziesięć premierowych utworów.

 

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.