Section50
Section00
John Frusciante w teledysku do Brand E
John Frusciante w teledysku do "Brand E", foto: YouTube.com/Planet Mu
14.10.2020

Nowy teledysk Johna Frusciante

Posłuchajcie i obejrzyjcie "Brand E".

John Frusciante, wybitny gitarzysta Red Hot Chili Peppers, który solowo nie stroni od elektronicznych brzmień, właśnie opublikował teledysk do nowego utworu zatytułowanego "Brand E". Kawałek znajdzie się na nadchodzącej płycie artysty - "Maya". Klip osadzony w abstrakcyjnym klimacie został nakręcony w Los Angeles, a za jego reżyserię odpowiada Amalía Irons.

"Maya" będzie już trzecim wydawnictwem Frusciante w tym roku. Wcześniej pod pseudonimem Trickfinger artysta opublikował EP-kę "Look Down, See Us" oraz "She Smiles Because She Presses the Button". Nowy album ukaże się już 23 października nakładem Timesig, wytwórni założonej przez Kanadyjczyka Aarona Funka (znanego też jako Venetian Snares).

 

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.