Section50
Section00
BROCKHAMPTON
BROCKHAMPTON, foto: Ashlan Grey/RCA Records/mat. prasowe
02.04.2021

BROCKHAMPTON publikują singiel z A$AP Rockym

Posłuchajcie "Count On Me".

Ekipa BROCKHAMPTON opublikowała właśnie kolejny singiel z nadchodzącego albumu zatytułowanego "ROADRUNNER: NEW LIGHT, NEW MACHINE". Utwór nosi tytuł "Count On Me", a jego współtwórcą jest sam A$AP Rocky. To jednak nie jedyny artysta, który gościnnie udzielił się w tym numerze. Partie wokalne dograli również Shawn Mendes oraz Ryan Beatty.

BROCKHAMPTON - Count On Me / YouTube: BROCKHAMPTON

"Count On Me" to drugi singiel formacji w tym roku. W marcu panowie podzielili się kawałkiem "Buzzcut", do którego zaprosili charyzmatycznego Danny'ego Browna. Dzień po publikacji utworu zespół ogłosił datę premiery nowego albumu: "ROADRUNNER" ukaże się już 9 kwietnia i będzie to szósty krążek w dorobku ekipy z Teksasu.

Więcej o "Buzzcut" przeczytacie tutaj.

  

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.