Wydarzenia i aktualności

Narożnik

Narożnik

20 października o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Janusza Łastowieckiego "Narożnik" w reżyserii Anny Dykczak.

Latawiec z betonu

Latawiec z betonu

20 października  o godzinie 20:05 zapraszamy na Scenę Teatralną Trójki na premierowe słuchowisko Moniki Milewskiej "Latawiec z betonu" w reżyserii Wawrzyńca Kostrzewskiego.

Spotkania z Mistrzem | Adam Ferency

Spotkania z Mistrzem | Adam Ferency

25 października, piątek, o godz. 18:00 zapraszamy na  spotkanie z cyklu "Spotkania z Mistrzem". Tym razem w roli Mistrza Adam Ferency. WAJDA SCHOOL, ul. Chełmska 21/bud. 24

Kropla deszczu w ciemnym oceanie

Kropla deszczu w ciemnym oceanie

12 października o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Marty Rebzdy "Kropla deszczu w ciemnym oceanie" w reżyserii Waldemara Modestowicza.

Mężczyzna

Mężczyzna

5 października o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Gabrieli Zapolskiej "Mężczyzna" w adaptacji i reżyserii Leny Frankiewicz. W tytułowej roli usłyszymy Wojciecha Malajkata, a partnerują mu Anna Cieślak, Wiktoria Gorodeckaja, Dominika Kluźniak.

Siłacze

Siłacze

6 października o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Łukasza Staniszewskiego "Siłacze" w adaptacji i reżyserii Jana Buchwalda. W słuchowisku wystąpili aktorzy Polskiego Teatru w Wilnie.

Żółte kalendarze

Żółte kalendarze

„Żółte kalendarze”. Koncert utworów Piotra Szczepanika w Studiu Piosenki Teatru PR. Retransmisja wydarzenia w radiowej Jedynce w niedzielę 29 września o godz. 21.05.

Spotkania z Mistrzem | Piotr Salaber

Spotkania z Mistrzem | Piotr Salaber

4 października, piątek, o godz. 18:00 zapraszamy na drugie spotkanie z cyklu "Spotkania z Mistrzem", które będą odbywać się w ramach "Kursu reżyserii radiowej".  

Autobiografia

Autobiografia

21 września o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Juliana Tuwima "Autobiografia" w reżyserii Janusza Kukuły.

Nakarmić kamień

Nakarmić kamień

22 września o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Bronki Nowickiej "Nakarmić kamień" w adaptacji i reżyserii Artura Urbańskiego.