Wydarzenia i aktualności

Strach trawi sumienie powoli

Strach trawi sumienie powoli

11 kwietnia o godzinie 21:30 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Wacława Holewińskiego "Strach trawi sumienie powoli" w reżyserii Janusza Kukuły.

Jehoszua

Jehoszua

12 kwietnia o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko na podstawie Ewangelii Św. Jana "Jehoszua" w adaptacji i reżyserii Katarzyny Michałkiewicz.

Historie z klatki schodowej

Historie z klatki schodowej

4 kwietnia o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Freda Apke "Historie z klatki schodowej" w reżyserii autora.

Hiob

Hiob

5 kwietnia o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Karola Wojtyły "Hiob" w adaptacji i reżyserii Anny Skuratowicz.

Nareszcie możemy być źli

Nareszcie możemy być źli

28 marca o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Jarosława Jakubowskiego "Nareszcie możemy być źli" w reżyserii Adama Wojtyszko.

Sprzedaż

Sprzedaż

29 marca o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Marcina Witana "Sprzedaż" w reżyserii Dobrosławy Bałazy.

Pogodzić się ze światem

Pogodzić się ze światem

29 marca o godzinie 20:05 zapraszamy na Scenę Teatralną Trójki na premierowe słuchowisko Edwarda Stachury „Pogodzić się ze światem” w adaptacji Wojciecha Fułka i reżyserii Janusz Kukuły.

Kaczo

Kaczo

21 marca o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Bogusława Schaeffera "Kaczo" w adaptacji i reżyserii Mariusza Orskiego.

Przed sklepem jubilera

Przed sklepem jubilera

22 marca o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Karola Wojtyły "Przed sklepem jubilera" w adaptacji i reżyserii Aleksandry Głogowskiej.