Wydarzenia i aktualności

Dziwne jest serce kobiece

Dziwne jest serce kobiece

27 września o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na słuchowisko pt. "Dziwne jest serce kobiece" zrealizowane na podstawie wspomnień Zofii Skąpskiej.

Żmijowa korona

Żmijowa korona

27 września o godzinie 18:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na kolejne słuchowisko dla dzieci z cyklu "Dzieci bliżej historii" pt. "Żmijowa korona" autorstwa Tomasza Zacharewicza.

Zabierzesz to ze sobą

Zabierzesz to ze sobą

27 września o godzinie 20:00 zapraszamy do radiowej Trójki na premierowe słuchowisko pt. "Zabierzesz to ze sobą" autorstwa i reżyserii Piotra Skotnickiego.

Czwarty rozbiór

Czwarty rozbiór

19 września o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki, na premierowe słuchowisko Andrzeja Zakrzewskiego pt. "Czwarty rozbiór" w reżyserii Janusza Kukuły.

Wilk

Wilk

20 września o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki, na premierowe słuchowisko Marka Hłaski pt. "Wilk" w adaptacji i reżyserii Aleksandry Głogowskiej.

Marzycielka

Marzycielka

20 września o godzinie 18:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na kolejne słuchowisko dla dzieci z cyklu "Dzieci bliżej historii" pt. "Marzycielka" autorstwa Anny Skuratowicz.

Wyjście w wiadomym celu do drugiego pokoju

Wyjście w wiadomym celu do drugiego pokoju

12 września o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki, na premierowe słuchowisko Jarosława Mikołajewskiego pt. "Wyjście w wiadomym celu do drugiego pokoju" w reżyserii Wojciecha Malajkata.

Promieniowanie ojcostwa

Promieniowanie ojcostwa

13 września o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki, na premierowe słuchowisko Karola Wojtyły pt. "Promieniowanie ojcostwa" w adaptacji i reżyserii Mariusza Orskiego.

Tadeusz Kościuszko - bohater dwóch światów

Tadeusz Kościuszko - bohater dwóch światów

13 września o godzinie 18:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na kolejne słuchowisko dla dzieci z cyklu "Dzieci bliżej historii" pt. "Tadeusz Kościuszko - bohater dwóch światów" autorstwa Michała Wdowiaka.