X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Marcin Troński

"Z punktu widzenia psa". Premierowa komedia Marcina Trońskiego w Jedynce

Czy pies może pomóc swojemu panu w znalezieniu partnerki życiowej? Tego dowiemy się z komedii, którą dla Teatru Polskiego Radia specjalnie napisał i w formie słuchowiska wyreżyserował Marcin Troński. Zapraszamy do radiowej Jedynki w Sylwestra, 31 grudnia, tuż po godz. 17.oo. W rolę psa Gumisia wcielił się Marcin Troński, w rolę jego pana, Jana Wielowiejskiego - Grzegorz Damięcki.
Zobacz więcej na temat:  Polecamy Marcin Troński

Słuchowisko o Andrzeju Szalawskim. Premiera w Dwójce

Kolejna premiera w dwójkowym cyklu "Wieczór ze Słuchowiskiem". Tym razem radiowa opowieść o znanym aktorze teatralnym i filmowym Andrzeju Szalawskim. Jak pamiętamy, popularność aktorowi przyniosła wspaniała rola Juranda ze Spychowa w filmie "Krzyżacy" A. Forda. Autorem i reżyserem słuchowiska jest Marcin Troński, który przywołuje nowe nieznane fakty z życia swojego oczyma. Premiera w Teatrze Polskiego Radia.
Zobacz więcej na temat:  Polecamy Marcin Troński