!-- OneTrust Cookies Consent Notice start for polskieradio.pl -->
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Jak powstają teledyski

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2015 10:00
Trudno dziś wyobrazić sobie współczesną kulturę audiowizualną bez wideoklipów. Teledyski promujące piosenki, stały się rodzajem sztuki. Jesteście ciekawi jak powstają i kto je tworzy?
Audio
  • 23.10.2015 Jak powstają teledyski (Muzyczne podróże małe i duże/Polskie Radio Dzieciom)
Jak powstają teledyski
Foto: pixabay.com/domena publiczna

Trudno dziś wyobrazić sobie współczesną kulturę audiowizualną bez wideoklipów. Teledyski promujące piosenki, stały się rodzajem sztuki. Jesteście ciekawi jak powstają i kto je tworzy? Czy jest to łatwa praca? Jak w kilka minut przedstawić ciekawą historię, łącząc obrazy i dźwięki? W „Muzycznych podróżach małych i dużych” opowiemy o teledyskach, które są tworzone dla dzieci i z ich udziałem. Gościem audycji będzie Patrycja Wojciechowska - reżyser wideoklipów dziecięcych. Zapraszamy już od 13:00.

Czy nasi mali Słuchacze mają swoje ulubione teledyski? Mogą zadzwonić do nas i o nich opowiedzieć. Telefon do studia: 22 645 20 55.

Zobacz także