X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Nietypowe tańce

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2015 10:00
Popping, locking, breakdance, taniec irlandzki, taniec brzucha, taniec na kołach, taniec z szarfami, taniec nowoczesny...
Audio
  • 13.11.2015 Nietypowe tańce (Muzyczne podróże małe i duże/Polskie Radio Dzieciom)
Nietypowe tańce
Foto: pixabay.com/domena publiczna

Dziś w "Muzycznych podróżach małych i dużych" poznajemy nietypowe tańce. Czym się od siebie różnią? Jak je rozpoznać? Czy łatwo się ich nauczyć? O tym wszystkim opowiedzą nasi dzisiejsi goście ze szkoły tańca dla dzieci „Kids Studio”. Zapraszamy tuż po 13:00.

Zachęcamy do aktywnego udziału w audycji. Można do nas dzwonić: 22 645 20 55, pisać na adres: dzieci@polskieradio.pl lub na Facebooku: www.facebook.com/polskieradiodzieciom

Zobacz także