X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Dominikana

Ostatnia aktualizacja: 29.03.2016 10:00
Dziś zabieramy Was w podróż po pięknej, egzotycznej wyspie, jaką jest Dominikana. Naszym przewodnikiem będzie Nela Mała Reporterka :)
Audio
  • 29.03.2016 Dominikana (Muzyczne podróże małe i duże/Polskie Radio Dzieciom)
Dominikana
Foto: pixabay.com

Dominikana - drugi co do wielkości kraj na Morzu Karaibskim, nie bez powodu bywa nazywana Perłą Karaibów. Jej wybrzeża tworzą piaszczyste plaże, uznawane za jedne z najpiękniejszych na świecie. Na wyspie panują doskonale warunki do zażywania kąpieli słonecznych i uprawiania sportów wodnych. Można tu ponurkować, podziwiając fascynujący podwodny świat. Można odkrywać górskie szczyty, piękne wodospady i tropikalną, dziewiczą roślinność. Uzupełnieniem naturalnego piękna Dominikany, jest długa i bogata historia, którą poznajemy odwiedzając stare miasta, zabytkowe fortece czy urocze karaibskie wioski.

Do wspólnego odkrywania tej fascynującej, rajskiej wyspy, zapraszamy tuż po 13.00.

Zobacz także