X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Rusza plebiscyt ”Kolorowy piórnik” w Polskim Radiu Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2018 09:08
Jak wygląda szkoła lub przedszkole naszych słuchaczy? Czy sala lekcyjna czy też sala grupy przedszkolnej może mieć ciekawe zakamarki? Co uczeń porabia w szkole na zajęciach dodatkowych? Jak przedszkolak spędza czas z rówieśnikami? Tego jesteśmy bardzo ciekawi i chcemy to zobaczyć. Jak? Oglądając prace wykonane przez naszych małych słuchaczy.
Audio
  • O plebiscycie "Kolorowy piórnik" Daria Druzgała - dyrektor Polskiego Radia Dzieciom i autorka audycji Muzyczne Podróże/PRD
Plebiscyt Kolorowy piórnik w Polskim Radiu Dzieciom
Plebiscyt "Kolorowy piórnik" w Polskim Radiu DzieciomFoto: Polskie Radio

Wystarczy, że dzieci wezmą do ręki kartkę, kredkę, flamaster, farbę, plastelinę, piórko, sznurek, bibułę, nożyczki i inne pomoce plastyczne i stworzą kreatywne dzieło przedstawiające najbliższe otoczenie w placówce edukacyjnej.

Technika i format pracy są dowolne. Jest jednak jeden warunek. Prace należy wykonać jednym, ulubionym kolorem dziecka! Trudne? Czy daje jeszcze większe pole kreatywnych możliwości i uruchamia jeszcze ciekawsze pomysły? Przekonajmy się!

Na prace dzieci czekamy do 30 października. Należy zrobić im zdjęcie i wysłać na adres dzieci@polskieradio.pl.
Dla autorów wszystkich nadesłanych prac, redakcja Polskiego Radia Dzieciom przewidziała wyjątkowe, kolorowe gadżety do piórnika przedszkolaka lub ucznia. ​

Szczegóły plebiscytu ”Kolorowy piórnik” w Polskim Radiu Dzieciom znajdują się w załączonym regulaminie.

Regulamin plebiscytu ”Kolorowy piórnik” w Polskim Radiu Dzieciom.

jo

Zobacz więcej na temat: konkurs czas wolny
Zobacz także