X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

"UFO, czyli Kultura Ufa Miłości"

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2021 22:39
Fundacja Muzyczni Czarodzieje na każdej ze swoich 4 płyt chciała obalać stereotypy, tworzyć przestrzeń oraz przedstawiać osoby z niepełnosprawnością intelektualną jako osoby, które mają swój głos w społeczeństwie, w którym chcą brać udział nie tylko w wymiarze kultury. Najnowsze płyta "UFO, czyli Kultura Ufa Miłości" to głos oddany dzieciom... Głos nie tylko, który słychać na płycie, ale możliwość tworzenia, kreacji, która ma realny wpływ na kształt płyty, tekstów i okładki.
UFO, czyli Kultura Ufa Miłości - okładka płyty
"UFO, czyli Kultura Ufa Miłości" - okładka płytyFoto: mat. pras.

To one podczas 7 warsztatów stworzyły wspólnie z prowadzącymi muzykę, teksty oraz okładkę płyty. W projekcie udział wzięły dzieci w wieku od 6 do 13 lat mieszkające w dzielnicy Targówek. 
W audycji "Muzyczne podróże" w Polskim Radiu Dzieciom gościliśmy Bartosza Miecznikowskiego, prezesa fundacji Muzyczni Czarodzieje. Rozmawiała z nim Daria Druzgała.

Posłuchaj
15:00 12.02. Muzyczne podróże.mp3 Rozmowa z Bartoszem Miecznikowskim (Muzyczne podróże/Polskie Radio Dzieciom)_12.02.2021.

- To była podróż w nieznane, bo nikt nie wiedział jaki będzie finał tych naszych warsztatów muzycznych. Finał okazał się bardzo fajny bo dzisiaj odbieramy naszą płytę. Te piosenki i okładka powstała, zrobiona przez dzieci jest ważna, ale ważny był też ten proces powstawania płyty, jak każdy z nas się zmieniał i uczył współpracować i uczył się nowych rzeczy przez zabawę - powiedział gość Polskiego Radia Dzieciom. Więcej w załączonym nagraniu.

Polskie Radio Dzieciom jest patronem płyty "UFO, czyli Kultura Ufa Miłości".

Audycja: Muzyczne podróże
Prowadzi: Daria Druzgała
Data emisji: 12.02.2021
Godzina emisji: 10:00
Audycja "Muzyczne podróże" od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 11.00.

Każdego tygodnia Polskie Radio Dzieciom emituje ponad 100 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam!

jo

Zobacz także