X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Tappi i przyjaciele

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2015 16:00
Jak najłatwiej zasypiać po męczącym dniu w szkole albo przedszkolu? Oczywiście w towarzystwie bajek, opowieści i kołysanek.
Tappi i przyjaciele
Foto: www.zielonasowa.pl

Jak najłatwiej zasypiać po męczącym dniu w szkole albo przedszkolu? Oczywiście w towarzystwie bajek, opowieści i kołysanek. Już od 19.00 zapraszamy wszystkie dzieci na „Pogaduchy do poduchy”, dzięki którym wieczorne zasypianie będzie dużo przyjemniejsze :) A czego dziś posłuchamy? Mądrej, zabawnej historyjki o przygodach sympatycznego Wikinga, którego kochają wszystkie dzieci. Wydana przez Wydawnictwo Zielona Sowa książka „Tappi i wspaniała przyjaźń”, autorstwa znanego polskiego pisarza literatury fantasy Marcina Mortki, to ciepła, wzruszająca opowieść o tym, co w życiu ważne, czym tak naprawdę jest przyjaźń i jak odróżnić dobro od zła. Idealna dla wszystkich tych, którzy lubią przenosić się w swojej wyobraźni do niezwykłego, baśniowego świata :)

Zobacz także