!-- OneTrust Cookies Consent Notice start for polskieradio.pl -->
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Co z czego powstaje?

Ostatnia aktualizacja: 18.08.2015 21:00
Dzień dobry! Do śniadania włączcie dzieciom „Poranek" i rozpocznijcie dzień w towarzystwie największych dziecięcych przebojów. W zanadrzu mamy masę ciekawostek.
Co z czego powstaje?
Foto: www.pixabay.com

Dzień dobry! Do śniadania włączcie dzieciom „Poranek" i rozpocznijcie dzień w towarzystwie największych dziecięcych przebojów. W zanadrzu jak zawsze mamy masę ciekawostek. Dziś dowiecie się co z czego powstaje? Skąd się bierze syrop klonowy? Czy czekolada rośnie na drzewach? Jak powstaje popcorn? Czy herbatniki są zrobione z herbaty? Zapraszamy już od 7:00.

Zachęcamy do aktywnego udziału w programie. Możecie do nas dzwonić: 22 645 20 55 lub komentować audycję na Facebooku: www.facebook.com/polskieradiodzieciom.

Zobacz także