!-- OneTrust Cookies Consent Notice start for polskieradio.pl -->
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Dzień Babci

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2016 21:00
Dziś obchodzimy Dzień Babci. Zapraszamy do celebrowania tego wyjątkowego święta razem z Polskim Radiem Dzieciom, już od rana :)
Dzień Babci
Foto: flickr.com

„Jeśli nic nie idzie dobrze, zadzwoń do babci" – tak mówi znane przysłowie włoskie. Na pewno wszystkie wnuczęta pamiętają o tym, jak wspaniale babcie pocieszają, przytulają, opowiadają bajki i śpiewają kołysanki. W dniu ich święta mają okazję pokazać, jak bardzo je kochają, podziękować za troskę, opiekę i poświęcony czas.

Dzień Babci obchodzony jest nie tylko w Polsce. W wielu krajach obchody tego święta przypadają jednak na inne dni i inaczej są obchodzone. Czy wiecie skąd wzięło się to sympatyczne święto? W dzisiejszym porannym programie poznamy najważniejsze tradycje z nim związane. Bądźcie z nami już od 7:00 http://on.fb.me/1gqbsAO.

Zobacz także