X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Narodziny rodzeństwa

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2015 17:00
Narodziny rodzeństwa mogą być bardzo trudnym przeżyciem dla jedynaka. Pojawienie się nowego członka rodziny z jednej strony budzi radość i zaciekawienie, z drugiej zazdrość i złość, bo od tego momentu trzeba dzielić się uwagą dorosłych.
Narodziny rodzeństwa
Narodziny rodzeństwaFoto: MightyBoyBrian / photo on flickr 

Narodziny rodzeństwa mogą być bardzo trudnym przeżyciem dla jedynaka. Pojawienie się nowego członka rodziny z jednej strony budzi radość i zaciekawienie, z drugiej zazdrość i złość, bo od tego momentu trzeba dzielić się uwagą dorosłych. W jaki sposób przygotować dziecko na pojawienie się rodzeństwa i jak pomóc mu odnaleźć się w nowej sytuacji? Na te pytania postarają się odpowiedzieć goście Strefy rodzica. W trakcie audycji możecie dzwonić do studia na numer 22 645 20 55.

Zobacz więcej na temat: dzieci
Zobacz także