!-- OneTrust Cookies Consent Notice start for polskieradio.pl -->
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Szkoła, w której ważna jest religia

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2015 19:00
Czym jest szkoła, w której religia odgrywa ważną rolę? Czym różni się od szkoły świeckiej? Na co mogą liczyć rodzice oddając dziecko pod opiekę takiej placówki?
Szkoła, w której ważna jest religia
Foto: szlagor / photo on flickr

Czym jest szkoła, w której religia odgrywa ważną rolę? Czym różni się od szkoły świeckiej? Na co mogą liczyć rodzice oddając dziecko pod opiekę takiej placówki? Czy to nie "skrzywia" dziecka, nie alienuje go od rzeczywistości szkoły świeckiej? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć w dzisiejszej Strefie rodzica.

Chcecie zadać pytanie naszym ekspertom - piszcie na strefarodzica@polskieradio.pl, możecie też porozmawiać z nami na antenie - tel. (22) 645 20 55.

Zobacz więcej na temat: dzieci
Zobacz także