X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Powrót do szkoły i przedszkola

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2015 19:00
W poniedziałkowej „Strefie Rodzica" porozmawiamy o strachu, czyli o tym jak poradzić sobie z lękiem związanym z powrotem do szkoły lub przedszkola?
Audio
Powrót do szkoły i przedszkola
Foto: www.pixabay.com

Już za dwa tygodnie początek roku szkolnego. W poniedziałkowej „Strefie Rodzica" razem z zaproszonymi gośćmi podpowiemy, jak przygotować dziecko do powrotu do szkoły oraz jak sprawić, aby stres związany z nowym miejscem, okolicznościami, środowiskiem nie ograniczał możliwości i rozwoju dziecka.

Gośćmi programu będą: Maria Michalska - pedagog, dyrektorka przedszkola im. Cecylii Plater Zyberkówny w Warszawie oraz Piotr Goc - psycholog i tata.

Strefa Rodzica codziennie od 21:00. Zaprasza Ludwika Grunwald.


Zobacz także