X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Zdolne dziecko

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2016 16:00
Czym jest talent dziecka? Czy każde dziecko jest utalentowane?
Audio
  • 07.04.2016 Zdolne dziecko (Strefa Rodzica/Polskie Radio Dzieciom)
Zdolne dziecko
Foto: MIKI Yoshihito/photo on flickr

W jaki sposób rodzic może pomóc dziecku ujawnić swój talent? Czy szkoła powszechna daje możliwość rozwoju małym „geniuszom”? Czy tak jak uczniowie z dysfunkcjami, mogą oni korzystać z pomocy nauczycieli wspierających? A może lepszym rozwiązaniem jest nauczanie domowe? Gdzie szukać środków i specjalnych programów edukacyjnych dla wybitnie uzdolnionych dzieci? O tym wszystkim będziemy rozmawiać tuż po 21.00 w „Strefie Rodzica”.

Zachęcamy do aktywnego udziału w audycji. Można do nas dzwonić: 22 645 20 55 lub pisać: dzieci@polskieradio.pl, www.facebook.com/polskieradiodzieciom.

Zobacz także