X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Lekarze

Ostatnia aktualizacja: 18.04.2016 07:00
Matka Wróżka Chrzestna zachorowała i zastanawia się do jakiego lekarza mogłaby pójść? Czy nasi Mali Słuchacze potrafią jej w tej kwestii doradzić?
Audio
  • 18.04.2016 Lekarze (Spotkania z Matką Wróżką Chrzestną/Polskie Radio Dzieciom)
Lekarze
Foto: Adela, lat 7

Zazwyczaj, gdy dopadnie nas choroba, udajemy się do lekarza pierwszego kontaktu, czyli do internisty. W przypadku zwykłego przeziębienia lub grypy, taka wizyta wystarcza, czasem jednak trzeba zwrócić się o pomoc do specjalisty. Na liście specjalizacji lekarskich jest aż kilkadziesiąt pozycji. O tych najpopularniejszych będziemy mówić podczas dzisiejszej audycji. Bądźcie z nami już od 10:00, a jeśli chcecie porozmawiać z Matką Wróżką Chrzestną, dzwońcie pod numer 22/645 20 55.

Zobacz także