X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Dźwiękowa podróż w czasie

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2018 11:15
Jak zawsze w Dźwięk Dobry zanurzymy się w świat dźwięków. Tym razem będą to dźwięki starych piosenek i archiwalnych nagrań radiowych.
Audio
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: pixabay/CC0

W audycji zabrzmi też głos Jana Zagozdy, dziennikarza muzycznego, wielkiego znawcy i kolekcjonera starych nagrań. Pana Jana nie ma już wśród nas, pożegnaliśmy go kilka dni temu. Był związany z Polskim Radiem 65 lat! I jak nikt potrafił opowiadać o przedwojennych piosenkach.

Wam opowie także o tym dlaczego pokochał radio i jaki był, gdy był małym chłopcem. Zapraszam na dźwiękową podróż w czasie..

Audycję przygotowała Agnieszka Kunikowska.

Data emisji: 25.11.2018

"Dźwięk dobry" w Polskim Radiu Dzieciom, w każdą niedzielę o godzinie 10.00.


Zobacz także

Czytaj także

Dźwięk Dobry: co słychać na uniwersytecie?

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2018 11:15
Tym razem z gościem Dźwięk Dobry sprawdzimy co słychać na uniwersytecie! Na wyjątkowym uniwersytecie, na który uczęszczają najmłodsi. Naszym gościem będzie Anna Grąbczewska z Uniwersytetu Dzieci.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dźwięki miasta

Ostatnia aktualizacja: 14.10.2018 11:15
W dźwiękołapkę można złapać różne dźwięki: te domowe, odgłosy natury, a także te, które słychać w miejscu, które aż tętni dźwiękami. Jest ich bardzo dużo, są bardzo różnorodne. Nie wszystkie są miłe dla ucha, nie wszystkie są ciche. Przeciwnie, wiele tu głośnych, zgrzytliwych i piszczących dźwięków. To prawdziwy dźwiękowy kalejdoskop! Dziś łapiemy odgłosy miasta!
rozwiń zwiń