X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

"Dawno, dawno temu". DUCH czyli Dziecięcy Uniwersytet Ciekawej Historii

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2022 16:45
Dziś odwiedzamy miejsce, gdzie o historii mówi się bardzo ciekawie! Czego możemy się nauczyć na tym niezwykłym uniwersytecie?
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: fb.com/fundacjaduch

Projektowi DUCH przyświeca idea upowszechniania wśród dzieci i młodzieży dziedzictwa kulturowego i historii. Opiera się ona na przekonaniu, że wiedza o przeszłości i umiejętność swobodnego poruszania się wśród zjawisk kultury są niezbędne młodym, nowoczesnym i otwartym na świat ludziom.

Goście Polskiego Radia Dzieciom: Agnieszka Kaczmarczyk i Katarzyna Mickiewicz z Dziecięcego Uniwersytetu Ciekawej Historii.

Posłuchaj
59:24 Dzieci_AAC 2022_02_19-15-00-01_DDT.mp3 19.02.2022 (Polskie Radio Dzieciom / Dawno, dawno temu)

Audycję prowadziła Marta Powałowska.

Data emisji: 19.02.2022

”Dawno, dawno temu” w Polskim Radiu Dzieciom, w każdą sobotę o 15.00.

***

PRD to radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Zobacz więcej na temat: dzieci Marta Powałowska
Zobacz także

Czytaj także

"Dawno, dawno temu". Historia zimowych igrzysk olimpijskich

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2022 16:45
I Zimowe Igrzyska Olimpijskie odbyły się w dniach 25 I–4 II 1924 r. W Chamonix wystąpiło 258 zawodników (w tym 11 kobiet) z 16 krajów. Rywalizowano w 6 dyscyplinach sportowych, obejmujących 16 konkurencji. Wśród olimpijczyków w Chamonix było 7 Polaków, którym nie udało się wywalczyć ani jednego medalu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Dawno, dawno temu". Zygmunt Krasiński

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2022 16:45
Wkrótce 210. rocznica urodzin Zygmunta Krasińskiego, wielkiego poety i dramaturga, jednego z największych twórców polskiego romantyzmu.
rozwiń zwiń