X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Dziennikarz sportowy

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2020 11:01
Komentator sportowy ma trudne zadanie, podczas trwania zawodów lub meczu relacjonuje widzom lub słuchaczom to, co dzieje się na stadionie. Co więcej, musi być do tego znakomicie przygotowany, tak by przekazać tylko sprawdzone informacje. 
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: shutterstock.com

Co jednak w sytuacji, kiedy swoją relację nadaje za pośrednictwem radia? Musi wtedy przekazać słuchaczom ogrom szczegółów, tak by mogli poczuć atmosferę imprezy i dowiedzieć się wszystkich ważnych detali. 

Posłuchaj
59:23 Dzieci_AAC 2020_07_04-10-00-17_WF_.mp3 04.07.2020 (Polskie Radio Dzieciom / Rodzinny WF)

Co ciekawe, wśród najlepszych komentatorów sportowych wymienia się w Polsce tych zatrudnionych właśnie w stacjach radiowych, to prawdziwi mistrzowie w swoim fachu. 

Gość Polskiego Radia Dzieciom: Adam Malecki - redakcja sportowa radiowej Trójki.

Audycję prowadził Zbyszek Kozłowski.

Data emisji: 04.07.2020

Godzina emisji: 10:00

Rodzinny WF w Polskim Radiu Dzieciom w każdą sobotę o godz. 10.00

***

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Więcej aktywności stacji można znaleźć w profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych.

Polskie Radio Dzieciom dba o kulturę przekazu i sposób bycia. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych.

Duży nacisk stawiany jest na realizowanie misji edukacyjnej i przestrzegania poprawności językowej. Poprzez audycje pełne dźwięków program ten wpływa na rozwój wyobraźni i buduje w dziecku kreatywność.

Audycje wspomagają proces edukacji dzieci, odnosząc się bezpośrednio, ale również pośrednio do programu nauczania, rozszerzając zakres zdobywanej wiedzy.

Stacja Polskie Radio Dzieciom to bezpieczna przestrzeń medialna, która nie nadaje reklam!


Zobacz także

Czytaj także

Sporty rowerowe

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2020 11:01
Kolarstwo na szosie i na torze, jazda na czas, BMX i kolarstwo górskie.. to tylko niektóre ze sportów, do uprawiania których potrzebny jest rower. A już niedługo, 3 czerwca obchodzimy światowy dziań roweru!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bezpieczne wakacje nad wodą

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2020 23:33
Ciepłe, wakacyjne dni sprzyjają zabawom w wodzie. Dużo radości z pluskania się w wodzie czerpią zwłaszcza dzieci.
rozwiń zwiń