X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Sporty konne

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2020 11:01
Ujeżdżenie, skoki przez przeszkody, wszechstronny konkurs konia wierzchowego, powożenie, woltyżerka, rajdy długodystansowe to tylko niektóre ze sportów konnych.
W polo graja dwie czteroosobowe duzyny
W polo graja dwie czteroosobowe duzynyFoto: shutterstock.com

Czy wiecie, że są zawody, w których dwie drużyny na koniach grają wielką piłką?

W wielu krajach bardzo popularna jest gra w polo, w której obie drużyny próbują wbić piłeczkę do bramki za pomocą długich kijów. W innych zaś wyścigi na narciarzy ciągniętych przez konie.. 

Posłuchaj
59:12 [DAB]Dzieciom (PCM) 29 sierpień 2020 10_00_08_WF_.mp3 29.08.2020 (Polskie Radio Dzieciom / Rodzinny WF)

Audycję prowadził Zbyszek Kozłowski.

Data emisji: 29.08.2020

Godzina emisji: 10:00

Rodzinny WF w Polskim Radiu Dzieciom w każdą sobotę o godz. 10.00

***

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Więcej aktywności stacji można znaleźć w profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych.

Polskie Radio Dzieciom dba o kulturę przekazu i sposób bycia. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych.

Duży nacisk stawiany jest na realizowanie misji edukacyjnej i przestrzegania poprawności językowej. Poprzez audycje pełne dźwięków program ten wpływa na rozwój wyobraźni i buduje w dziecku kreatywność.

Audycje wspomagają proces edukacji dzieci, odnosząc się bezpośrednio, ale również pośrednio do programu nauczania, rozszerzając zakres zdobywanej wiedzy.

Stacja Polskie Radio Dzieciom to bezpieczna przestrzeń medialna, która nie nadaje reklam!


Zobacz także

Czytaj także

Kuglarstwo, czyli w świecie niezwykłych umiejętności

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2020 11:01
Co potrafi prawdziwy cyrkowiec? Żonglerka piłeczkami, chodzenie na szczudłach, jazda na rowerze z jednym kołem, magiczne sztuczki? Można się tego nauczyć! Nie tylko w cyrku, ale i na ulicy można spotkać prawdziwych magików, artystów kuglarstwa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ulubione dyscypliny sportu naszych radiosłuchaczy

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2020 11:01
Wakacje w pełni - to wymarzony czas na uprawianie sportów i aktywność na świeżym powietrzu. Dzisiaj przyglądamy się najbardziej popularnym wakacyjnym sportom.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gimnastyka artystyczna

Ostatnia aktualizacja: 15.08.2020 11:01
Wstążka, piłka, obręcz, skakanka lub.. para specjalnych maczug. Tych przyrządów można użyć do uprawiania gimnastyki artystycznej. Ta dyscyplina bardzo wszechstronnie rozwija sprawność fizyczną. Ale nie tylko, to balet, taniec i akrobatyka w jednym!
rozwiń zwiń