X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

"Rodzinny WF". Narodowy Dzień Tenisa Stołowego

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2021 11:31
4 września Narodowy Dzień Tenisa Stołowego zagościł we wszystkich 16 województwach oraz uświetnił obchody 90-lecia istnienia Polskiego Związku Tenisa Stołowego.
Zajęcia z Lucjanem Błaszczykiem,  wieloletnim członkiem kadry narodowej i olimpijskiej mężczyzn w Polsce w tenisie stołowym, podczas Narodowego Dnia Tenisa Stołowego w Miękini (woj. dolnośląskie), 04.09.2021
Zajęcia z Lucjanem Błaszczykiem, wieloletnim członkiem kadry narodowej i olimpijskiej mężczyzn w Polsce w tenisie stołowym, podczas Narodowego Dnia Tenisa Stołowego w Miękini (woj. dolnośląskie), 04.09.2021Foto: PAP/Sebastian Borowski

Narodowy Dzień Tenisa Stołowego obchodzony jest w 16 województwach - w Miękini, Toruniu, Lubartowie, Zielonej Górze, Makowie koło Skierniewic, Krakowie, Warszawie, Gorzowie Śląskim, Dębicy, Białymstoku, Gdańsku, Gliwicach, Bilczy, Olsztynie, Poznaniu i Bierzwniku.

O tym co tego dnia będzie dziać się w różnych miejscach w Polsce, gdzie będzie można pograć w tenisa stołowego, mówił w Polskim Radiu Dzieciom Marcin Frej, rzecznik prasowy Polskiego Związku Tenisa Stołowego.

Posłuchaj
58:14 Dzieci_AAC 2021_09_04-10-00-44_WF.mp3 04.09.2021 (Polskie Radio Dzieciom / Rodzinny WF)

Data emisji: 04.09.2021

Godzina emisji: 10:00

Rodzinny WF w Polskim Radiu Dzieciom w każdą sobotę o godz. 10.00

***

PRD to radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Zobacz także

Czytaj także

"Rodzinny WF". Bezpieczna kąpiel

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2021 16:00
Dzisiaj rozmawiamy o tym, jak bezpiecznie się kąpać, m.in. jakie są zasady wchodzenia do wody, co oznaczają sygnały ratowników, jak postępować gdy do wody wchodzi grupa pływaków, jak długo można przebywać w wodzie oraz.. czy można pływać na dmuchanym materacu..
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Rodzinny WF". E-sporty

Ostatnia aktualizacja: 24.07.2021 16:00
E-sport zdobywa w ostatnich latach ogromną popularność. Rywalizacja najlepszych drużyn jest niezwykle zacięta i wymaga specjalnych treningów i przygotowań. 
rozwiń zwiń