X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

"Rodzinny WF". Wiosenna dieta młodego sportowca

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2022 11:31
Co jeść, aby osiągnąć lepsze wyniki w sporcie? Nie wszyscy wiedzą, jak sportowcy powinni się prawidłowo odżywiać, dotyczy to m.in. zapotrzebowania na białko oraz częstotliwości posiłków. Kolejną ważną kwestią jest odpowiednie nawodnienie, szczególnie podczas treningów, oraz spożycie mikroelementów.
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: shutterstock.com

Gość Polskiego Radia Dzieciom: Aneta Łańcuchowska, dietetyk

Posłuchaj
59:20 Dzieci_AAC 2022_03_19-10-00-13_WF.mp3 19.03.2022 (Rolskie Radio Dzieciom / Rodzinny WF)

Audycję prowadził Zbyszek Kozłowski

Data emisji: 19.03.2022

Godzina emisji: 10:00

Rodzinny WF w Polskim Radiu Dzieciom w każdą sobotę o godz. 10.00

***

PRD to radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Zobacz także

Czytaj także

"Rodzinny WF". Baseball

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2022 11:31
Baseball jest niezwykle popularny w Stanach Zjednoczonych, ale także w Japonii. Zasady gry nie są skomplikowane, a grać można w każdym wieku. Posłuchajcie, jak przebiega mecz baseballa!
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Rodzinny WF". Warszawska Olimpiada Młodzieży

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2022 11:31
Już od 50 lat odbywa się w stolicy ta niezwykła impreza sportowa. Biorą w niej udział uczniowie wszystkich szkół podstawowych i liceów, które zgłoszą swój udział. Dziś przyglądamy się tej rywalizacji!
rozwiń zwiń