X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

"Rodzinny WF". Wizyta w parku linowym

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2022 13:35
W parku linowym można znaleźć trasy zróżnicowane pod kątem wieku i umiejętności trenującego. W audycji opowiemy, jakie są zasady bezpieczeństwa i na co zwrócić szczególną uwagę korzystając z tych atrakcji.
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: shutterstock.com

Dlaczego po wizycie w parku linowym wszystko nas boli? Jaki mięśnie trenujemy podczas wspinaczki czy spaceru po moście linowym?

Posłuchaj

59:29 Radio Dzieciom 2022_07_16-10-00-13.mp3 16.07.2022 (Rolskie Radio Dzieciom / Rodzinny WF)

Audycję prowadził Zbyszek Kozłowski

Data emisji: 16.07.2022

Godzina emisji: 12:00

Rodzinny WF w Polskim Radiu Dzieciom w każdą sobotę o godz. 10.00

***

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Polskie Radio Dzieciom - nadajemy na dziecięcej fali! 


Zobacz także

Czytaj także

"Rodzinny WF". Softball i beseball

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2022 13:35
Softball to gra podobna do baseballu, lecz rozgrywana na mniejszym boisku, większą piłką oraz lżejszą i grubszą pałką. Softball i baseball są popularne głównie w Azji, Ameryce Północnej i Południowej oraz Oceanii. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Rodzinny WF". Gry i zabawy plażowe

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2022 13:35
Plaża to idealne miejsce do gier i zabaw z rodzin czy znajomymi. Na plaży możemy biegać, skakać, grać lub robić fikołki. Jeśli się zmęczymy, możemy szynko ochłodzić się w morskiej wodzie. Piłka, friesbee, gra w bule, siatkówka.. możliwości jest mnóstwo!
rozwiń zwiń