Polskie Radio Dzieciom

"Rodzinny WF". Sport jest po to aby łączyć!

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2022 10:00
Dziś będziemy udowadniać, że sport łącz y, łączy pokolenia, ale także łączy w sobie mnóstwo zalet. W audycji pojawią się dyscypliny, które łączą różne rodzaje sportu. 
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: Shutterstock.com

Gość specjalny Polskiego Radia Dzieciom: Michał Sobolewski - rzecznik prasowy Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie

Posłuchaj
59:05 2022_10_22 10_00_17_RadioDzieciom_Rodzinny_WF.mp3 Rodzinny WF 22 października godz. 10:00

Audycję prowadził Zbyszek Kozłowski

Data emisji: 22.10.2022

Godzina emisji: 10:00

Rodzinny WF w Polskim Radiu Dzieciom w każdą sobotę o godz. 10.00

Bawimy się zdrowo na sportowo "Rodzinny W-F to źródło najciekawszych pomysłów na wspólną zabawę. Podczas audycji Słuchacze mogą brać czynny udział w grach i zabawach przed odbiornikami. Dawka porannej gimnastyki i zabawy ruchowe ćwiczą u naszych Słuchaczy sprawności, zręczności i szybkości. Zabawy związane z tematem danej audycji pomagają rozwijać wyobraźnię, ćwiczą pamięć i koncentrację. Najważniejsze jest jednak to, że „Rodzinny WF” pomaga fantastycznie spędzić czas z rodzicami.

***

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Polskie Radio Dzieciom - nadajemy na dziecięcej fali! 


Zobacz także
Czytaj także

"Rodzinny WF". Warcaby

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2022 10:00
Warcaby nie cieszą się wprawdzie takim prestiżem jak szachy, ale ta gra to doskonała gimnastyka umysłu! Gra w warcaby posiada wiele odmian, spośród których uważane za dyscyplinę sportową są jedynie warcaby polskie, rozrywane na szachownicy o stu polach, nazywane też międzynarodowymi. W większości krajów gra odbywa się jednak planszy posiadającej 64 pola, gdzie każdy z zawodników ma po 12 pionków.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Rodzinny WF". Tajemnice sukcesu w sporcie

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2022 10:00
Zostań mistrzem świata! Tajemnice treningu, cechy charakteru przyszłych mistrzów. 
rozwiń zwiń