!-- OneTrust Cookies Consent Notice start for polskieradio.pl -->
Polskie Radio Dzieciom

"Rodzinny WF". Biegi przeszkodowe

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2021 16:00
Biegi przeszkodowe to odmiana biegu przełajowego urozmaiconego różnego rodzaju naturalnymi i sztucznymi przeszkodami terenowymi wymagającymi szczególnego wysiłku i odporności do ich pokonania. Jednak podobne zawody odbywają się również w specjalnie przygotowanych halach sportowych, gdzie liczy się ogólna sprawność, a nie szybkość biegu.
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: shutterstock.com

Gość Polskiego Radia Dzieciom: Katarzyna Baranowska - trener lekkiej atletyki, trener personalny, pierwsza kobieta, która ukończyła tor eliminacyjny Ninja Warrior Polska.

Posłuchaj
59:03 Dzieci_AAC 2021_03_13-10-00-09.mp3 13.03.2021 (Polskie Radio Dzieciom / Rodzinny WF) 

Data emisji: 13.03.2021

Godzina emisji: 10:00

Rodzinny WF w Polskim Radiu Dzieciom w każdą sobotę o godz. 10.00

***

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Więcej aktywności stacji można znaleźć w profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych.

Polskie Radio Dzieciom dba o kulturę przekazu i sposób bycia. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych.

Duży nacisk stawiany jest na realizowanie misji edukacyjnej i przestrzegania poprawności językowej. Poprzez audycje pełne dźwięków program ten wpływa na rozwój wyobraźni i buduje w dziecku kreatywność.

Audycje wspomagają proces edukacji dzieci, odnosząc się bezpośrednio, ale również pośrednio do programu nauczania, rozszerzając zakres zdobywanej wiedzy.

Stacja Polskie Radio Dzieciom to bezpieczna przestrzeń medialna, która nie nadaje reklam!


Zobacz także
Czytaj także

"Rodzinny WF". Dzień Olimpijczyka

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2021 16:00
6 marca to ważna dla sportowców data, na całym świecie obchodzimy Dzień Olimpijczyka, czyli święto tych wszystkich, którzy ciężko trenują, by stanąć na olimpijskim podium.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Rodzinny WF". Siatkówka

Ostatnia aktualizacja: 27.02.2021 17:05
Siatkówka jest w Polsce bardzo popularna. Mamy siatkarskich idoli, rosną też pokolenia młodych zawodników. Ale nic nie dzieje się samo, to wysiłek zawodników, rodziców i trenerów powoduje, że gdy nasza reprezentacja wchodzi na boisko, rośnie w naszych sercach nadzieja na najwyższe trofea.
rozwiń zwiń