Polskie Radio Dzieciom

"Rodzinny WF". Narodowy Dzień Tenisa Stołowego

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2021 11:31
4 września Narodowy Dzień Tenisa Stołowego zagościł we wszystkich 16 województwach oraz uświetnił obchody 90-lecia istnienia Polskiego Związku Tenisa Stołowego.
Zajęcia z Lucjanem Błaszczykiem,  wieloletnim członkiem kadry narodowej i olimpijskiej mężczyzn w Polsce w tenisie stołowym, podczas Narodowego Dnia Tenisa Stołowego w Miękini (woj. dolnośląskie), 04.09.2021
Zajęcia z Lucjanem Błaszczykiem, wieloletnim członkiem kadry narodowej i olimpijskiej mężczyzn w Polsce w tenisie stołowym, podczas Narodowego Dnia Tenisa Stołowego w Miękini (woj. dolnośląskie), 04.09.2021Foto: PAP/Sebastian Borowski

Narodowy Dzień Tenisa Stołowego obchodzony jest w 16 województwach - w Miękini, Toruniu, Lubartowie, Zielonej Górze, Makowie koło Skierniewic, Krakowie, Warszawie, Gorzowie Śląskim, Dębicy, Białymstoku, Gdańsku, Gliwicach, Bilczy, Olsztynie, Poznaniu i Bierzwniku.

O tym co tego dnia będzie dziać się w różnych miejscach w Polsce, gdzie będzie można pograć w tenisa stołowego, mówił w Polskim Radiu Dzieciom Marcin Frej, rzecznik prasowy Polskiego Związku Tenisa Stołowego.

Posłuchaj
58:14 Dzieci_AAC 2021_09_04-10-00-44_WF.mp3 04.09.2021 (Polskie Radio Dzieciom / Rodzinny WF)

Data emisji: 04.09.2021

Godzina emisji: 10:00

Rodzinny WF w Polskim Radiu Dzieciom w każdą sobotę o godz. 10.00

***

PRD to radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Zobacz także
Czytaj także

"Rodzinny WF". Bezpieczna kąpiel

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2021 16:00
Dzisiaj rozmawiamy o tym, jak bezpiecznie się kąpać, m.in. jakie są zasady wchodzenia do wody, co oznaczają sygnały ratowników, jak postępować gdy do wody wchodzi grupa pływaków, jak długo można przebywać w wodzie oraz.. czy można pływać na dmuchanym materacu..
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Rodzinny WF". E-sporty

Ostatnia aktualizacja: 24.07.2021 16:00
E-sport zdobywa w ostatnich latach ogromną popularność. Rywalizacja najlepszych drużyn jest niezwykle zacięta i wymaga specjalnych treningów i przygotowań. 
rozwiń zwiń