Polskie Radio Dzieciom

"Rodzinny WF". Sportowe plany noworoczne

Ostatnia aktualizacja: 01.01.2022 11:31
Lista noworocznych postanowień zwykle często zaczyna się od tych związanych ze sportem: "od stycznia biorę się za siebie", "zacznę regularnie biegać". Pełni zapału kupujemy więc sprzęt do ćwiczeń, nowe buty do biegania, zegarek do pomiaru tętna i… po dwóch, góra trzech tygodniach wracamy do starych przyzwyczajeń...
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: shutterstock.com

Jak to naprawdę jest z noworocznymi postanowieniami sportowymi - o tym w audycji.

Posłuchaj

59:05 Dzieci_AAC 2022_01_01-10-01-00_WF.mp3 01.01.2022 (Polskie Radio Dzieciom / Rodzinny WF)

Data emisji: 01.01.2022

Godzina emisji: 10:00

Rodzinny WF w Polskim Radiu Dzieciom w każdą sobotę o godz. 10.00

***

PRD to radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Zobacz także
Czytaj także

"Rodzinny WF". Jak się przygotować do jazdy na desce i nartach?

Ostatnia aktualizacja: 25.12.2021 11:31
Zima w pełni, niedługo rozpoczną się ferie, pora rozpocząć przygotowania do jazdy na nartach i desce snowboardowej. Przed wyjazdem warto zadbać o mięśnie nóg i pleców, oraz ogólne wzmocnienie organizmu. Posłuchajcie!
rozwiń zwiń