!-- OneTrust Cookies Consent Notice start for polskieradio.pl -->
Polskie Radio Dzieciom

"Rodzinny WF". Światowy Dzień Śniegu

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2022 11:31
WORLD SNOW DAY, czyli Światowy Dzień Śniegu, jest częścią Kampanii Międzynarodowej Federacji Narciarskiej (FIS) zatytułowanej "Bring Children to the Snow", mającej na celu promowanie nie tylko zabawy na śniegu, ale również edukacji związanej ze śniegiem.
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: shutterstock.com

Zakopane świętuje 11. Międzynarodowy Dzień Śniegu. Z tej okazji na Nosalu i na Równi Krupowej były organizowane przez miasto atrakcje sportowe dla dzieci.

 11. Międzynarodowy Dzień Śniegu w Zakopanem 11. Międzynarodowy Dzień Śniegu w Zakopanem

Posłuchaj

57:29 Dzieci_AAC 2022_01_15-10-00-17_WF.mp3 15.01.2022 (Polskie Radio Dzieciom / Rodzinny WF)

Data emisji: 15.01.2022

Godzina emisji: 10:00

Rodzinny WF w Polskim Radiu Dzieciom w każdą sobotę o godz. 10.00

***

PRD to radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Zobacz także
Czytaj także

"Rodzinny WF". Sportowe plany noworoczne

Ostatnia aktualizacja: 01.01.2022 11:31
Lista noworocznych postanowień zwykle często zaczyna się od tych związanych ze sportem: "od stycznia biorę się za siebie", "zacznę regularnie biegać". Pełni zapału kupujemy więc sprzęt do ćwiczeń, nowe buty do biegania, zegarek do pomiaru tętna i… po dwóch, góra trzech tygodniach wracamy do starych przyzwyczajeń...
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Rodzinny WF". Bilard dla najmłodszych

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2022 11:31
Dawniej umiejętność gry w bilard należała do dobrego tonu. W Korpusie Kadetów Stanisława Augusta Poniatowskiego młodzi oficerowie musieli uczestniczyć w zajęciach bilardowych. 
rozwiń zwiń