X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Kapitanka Kalinka - Reporterka Polskiego Radia Dzieciom na morzu

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2018 10:00
Cześć, jestem reporterką Polskiego Radia Dzieciom na morzu i nazywam się Kapitanka Kalinka.
Kapitanka Kalinka
Kapitanka KalinkaFoto: (mat. promocyjne)

Żyję tam gdzie inni podróżują i spędzają wakacje. Od lat razem z moimi rodzicami żyję na pokładach jachtów na morzu. Żyję w świecie żeglarzy i marynarzy jak z dawnych książek przygodowych. Co roku pływam po wielu morzach, po oceanie, po setkach portów i wysp. Na morzu nie ma granic więc nawet nie widzimy czasem kiedy przekraczam granice, nawet jak przekraczamy te egzotyczne granice w dalekich krajach Afryki.

Teraz będę co tydzień w „Popołudniku” Polskiego Radia Dzieciom zabierać Was będę do mojego świata i opowiem Wam o nim. Za  pośrednictwem radia zobaczycie go odrobinę moimi oczami.

Jednak zacznę od początku. Wyjaśnię dlaczego mówią mi Kapitanka. Mam już tyle godzin doświadczenia na morzu że mogłabym wystąpić o otrzymanie uprawnień Kapitana Morskiego. Oczywiście gdybym była pełnoletnia, ale nie jestem. Pamiętam sztormy i pamiętam fale ciemne wielkości gór na oceanie. To są złe wspomnienia. Ale tak naprawdę przeważają wspomnienia wspaniałego słońce, pięknej przeźroczystej niebieskiej wody, delfiny i przygody pełne uśmiechu. Sama do siebie się uśmiecham z radości jak o to wszystko wspominam. Tymi wspomnieniami dzielę się z Wami na antenie Polskiego Radia Dzieciom.

 

Zatem zapraszam Was co tydzień, w każdą środę o 16.45.

Pozdrawiam Wasza Reporterka Radia Dzieciom z morza – Kapitanka Kalinka

 

Zobacz także