!-- OneTrust Cookies Consent Notice start for polskieradio.pl -->
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Powietrze

Ostatnia aktualizacja: 25.10.2015 11:00
Nie widzimy go, ale jest wokół nas. Powietrze.
Audio
  • 25.10.2015 Powietrze (Jak to działa/Polskie Radio Dzieciom)
Powietrze
Foto: Archiwum prywatne

Dzięki pomysłom Myszy Feli postaramy się udowodnić, że naprawdę nas otacza, a dzieci wymyślą jak je zobaczyć, złapać w pułapkę, oraz usłyszeć. Zastanowimy się również, co się dzieje z powietrzem, gdy wciągamy je do… no właśnie... gdzie ono trafia? Po co oddychamy? Czy wdychamy i wydychamy takie samo powietrze? Czy mówimy na wdechu, czy wydechu? Co się stanie, gdy powietrza połkniemy zbyt dużo? Na wszystkie te pytania poszukamy odpowiedzi tuż po 12.00. Mysz Fela dodatkowo umożliwi dzieciom poznanie tajemnic piosenkarki Haliny Młynkovej. Opowie o tym, jak powietrze pomaga jej w śpiewaniu i co zrobić, aby mieć długi oddech. 

Zobacz także