X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Na czym polega nurkowanie?

Ostatnia aktualizacja: 10.12.2016 08:00
Podwodny świat to zupełnie niezwykłe miejsce. Ławice egzotycznych ryb, kalejdoskop kolorów i promienie słońca, które przenikają przez lustro wody. Zanurkujcie dziś razem z nami!
Audio
Na czym polega nurkowanie?

Kiedy robi się ciepło wielu z nas lubi dla ochłody wskoczyć do wody, a nawet dać "nura" do basenu.Nurkując w morzu można zaś odkryć wiele ciekawych miejsc lub przedmiotów. Popływać wśród ławic egzotycznych ryb. To niezwykłe zajęcie, ktore wymaga jednak odpowiedniego przeszkolenia.

Na czym polega nurkowanie? Jakie trzeba mieć do tego predyspozycje i czy potrzebny jest do tego jakiś sprzęt? Posłuchajcie dzisiejszej audycji!


Zapraszamy na audycję "Jak to działa" w każdą sobotę w godzinach 11:00 - 12:00, a szczególnie w sobotę, 10 grudnia.

Zaprasza Ewa Gorzelak i Myszka Fela.

Zobacz także